Własna kuchnia

Zapewniamy wyśmienitą kuchnię, profesjonalną obsługę.

Przepyszna kuchnia

O Wasze i Waszych gości podniebienia zadba nasz doświadczony szef kuchni. Oferujemy przede wszystkim tradycyjne potrawy staropolskie, wyroby myśliwskie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego chętnie przygotujemy dla Ciebie menu, wedle Twoich upodobań. Potrawy przygotujemy z najwyższej jakości produktów, a mięsiwa z wiejskiej wędzarni.

Wyjątkowość i niepowtarzalność

Tak najkrócej można określić WESELA w Ranczo Radzicz. Wybierając naszą firmę, będziecie Państwo mieli pewność, że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu przebiegnie w wymarzonej atmosferze. Doskonałe walory smakowe serwowanych potraw, wyłącznie kompetentna i miła obsługa.

Wspaniała zabawa, smaczne jedzenie - zapraszamy!

Bogate menu

Na tę specjalną okazję chcemy zaproponować Państwu fenomenalne menu weselne. Wybierając nasze usługi gwarantujecie sobie i swoim gościom pyszne, świeże posiłki, piękne dekoracje i najlepszą obsługę.

Kontakt
U nas pracują ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę, wkładają serce w to co robią i którym satysfakcję sprawia każdy zadowolony gość. Dołożymy wszelkich starań, żeby chwile, które spędzisz u nas pozostały w Twojej pamięci i sprawiły, że ponownie nas odwiedzisz.