Imprezy

Witaj w świecie eventów


Zdobyte przez lata doświadczenie oraz ogrom pozytywnej energii sprawiają, że organizowane przez nas imprezy zawsze cieszą się wielką popularnością. Nasza kadra z przyjemnością zrealizuje każdy projekt. Lubimy podejmować nowe wyzwania. Możemy także zaproponować wiele ofert tematycznych lub inną niż wszystkie, oryginalną imprezę na potrzeby Twojego pomysłu.


 • Wesela
 • Imprezy okolicznościowe
 • Konferencje i szkolenia
 • Grill i ognisko
 • Lekcja przyrody w terenie
 • Szkolenia integracyjne

Co możemy zaproponować?

Na terenie naszego ośrodka zawsze coś się dzieje. Konferencje szkolenia, spotkania biznesowe, komunie? Co możemy Tobie zaproponować? Wszystko jest realizowane z pełnym profesjonalizmem, możliwości jest multum. Odkryj je!


Ponad 5000

zorganizowanych imprez

17 ha powierzchni

do Twojej dyspozycji

Kadra ekspertów

aby służyć Tobie doradztwem

Bogata oferta

od konferencji aż po wesela

Poznaj szczegóły naszej oferty

Wesela


Jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Tego nie zapomina się nigdy. Wesele na Ranczu Radzicz sprawi, iż pomimo upływu lat, przyjęcie weselne zapadnie w pamięci, jako świetna impreza. Zagwarantujemy Wam niezwykły klimat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty weselnej. Każdą parę traktujemy indywidualnie, a także uważnie słuchamy aby całość została perfekcyjnie zorganizowana.


Szczegóły oferty

Imprezy okolicznościowe


Organizujemy chrzciny, komunie, urodziny i imieniny, studniówkę, andrzejki, walentynki, majówkę, sylwestra, imprezy dla nauczycieli, dla urzędów miasta. To świetna okazja do spędzenia dobrego czasu w przyjaznym gronie, warto zadbać, aby ten czas był wyjątkowy. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby tworzyć i na bieżąco zmieniać ofertę dostosowaną do Twoich życzeń, potrzeb i budżetu czy innych potrzeb.

Jeśli z kolei interesują Cię wieczory panieńskie lub kawalerskie, to mamy na tę okazję specjalnie przygotowaną ofertę, która z pewnością przypadnie do gustu gości zaproszonych na takowy wieczór. Nasze ranczo świetnie nadaje się do tego typu imprez. Przedstawimy Ci nasze kultowe, najlepsze pomysły i wszystko dokładnie zaplanujemy.

Konferencje i szkolenia


Przygotujemy każdą imprezę integracyjną, konferencję lub szkolenie. Każda oferta Rancza Radzicz spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Proponujemy śniadania, obiadokolacje, bufet kawowy, uroczyste kolacje. Wszystkie szczegóły Menu ustalamy z Szefem Kuchni. Zapewniamy 100 miejsc noclegowych(w układzie koleżeńskim).


Dodatkowe oferty to:

 • Grill lub ognisko
 • Pieczone prosię z rożna ( przy pochodniach )
 • Domowe torty i ciasta
 • Oprawa muzyczna
 • Teatr ognia
 • Quady
 • Paintball
 • Konie oraz bryczka

Grill i ognisko


Niepowtarzalny teren rozciągający się wokół naszego rancza, zaprasza swych gości do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu nieopodal łona natury. W historii naszego ośrodka zaistniało wiele niepowtarzalnych biesiad. Znamy się na rzeczy.

Przy kaskadzie i fontannie urządziliśmy zaciszne miejsce do grillowania. Obok, pod oświetloną strzechą, ustawiliśmy stoły i ławy dla około 70 osób. W ciepłe letnie wieczory to wymarzony zakątek do biesiadowania i wypoczynku.

Lekcja przyrody w terenie


Zapraszamy zorganizowane grupy dzieci i młodzieży na niepowtarzalną lekcję przyrody w naszym ośrodku. Zapewniamy obserwację życia danieli, zapoznanie z końmi, kucami. Jazda w siodle lub przejażdżki bryczką, sporty drużynowe: koszykówka i piłka nożna. Pobyt w ośrodku kończy pieczenie kiełbasek przy ognisku. Kiełbaski, pieczywo i napoje wliczone w koszt pobytu. Opiekunowie GRATIS.

Szkolenia integracyjne


Organizujemy je na podstawie własnego doświadczenia oraz pomysłów lub opierając się o autorskie scenariusze, zgodne z potrzebami oraz wymogami naszych Klientów. Szkolenia te mogą się odbywać za równo na zewnątrz jak i wewnątrz. Realizujemy je w sposób dynamiczny i różnorodny, tak aby ich uczestnicy dobrze i pożytecznie spędzili ten czas. Zawsze proponujemy różnego rodzaju warsztaty tematyczne, zajęcia integracyjne lub gry oparte na danym scenariuszu.