Wesela

Zaplanuj z nami wesele marzeń

Dnia Ślubu i przyjęcia weselnego nie zapomina się do końca życia. W końcu to najważniejszy jego moment, jedyny w swoim rodzaju. Wesele na Ranczu Radzicz sprawi, że z upływem lat pamięć o tej podniosłej chwili nie zatrze się ani trochę. Niezwykły klimat uroczystości i samego miejsca pozostawi jaskrawe i żywe wspomnienia nie tylko u Młodej pary, ale także u zaproszonych gości- Rodziny, Przyjaciół, Bliskich. Zapraszamy do zapoznania się z weselną ofertą Rancza Radzicz. Gwarantujemy niezapomniane chwile. Każdą Parę traktujemy indywidualnie i dostosujemy naszą ofertę do państwa życzeń.

Porozmawiajmy o Waszym weselu

Jak to wygląda w praktyce?

Z naszą pomocą Wasze wesele będzie niezapomniane

Ceremonia ślubna

Ślub konkordatowy w wiejskim kościółku (4km), a może ślub cywilny (styl amerykański) w przepięknym plenerze ośrodka. Sesja zdjęciowa w scenerii Rancza GRATIS!


Sale

Sale bankietowa na 300 osób z wyjściem na oświetlony taras, z widokiem na ogrody, fontanny, kaskady i lasy. Przy sali nowocześnie wyposażone zaplecze kuchenne a także bar z kominkiem i pięknym tarasem dla około 40 osób, idealne miejsce na organizacje imprez kameralnych.

Propozycje szefa kuchni

W naszym ośrodku serwujemy dania autorskie Szefa Kuchni - Wiesław Zięnteka. Oferujemy przede wszystkim tradycyjne potrawy staropolskie, wyroby myśliwskie. Do ich przygotowania wykorzystujemy produkty z okolicznych gospodarstw wiejskich. Istnieje możliwość zamówienia stołu wiejskiego, pieczonego prosiaka lub płonących faszerowanych kaczek lub indyków.


Oferta dodatkowa

  • Dekoracja sali, samochodu i kościoła
  • Wynajem sukien ślubnych
  • Fryzjer i kosmetyczka dla gości przyjezdnych
  • Oprawa muzyczna
  • Torty i ciasta weselne
  • Fontanna czekoladowa i alkoholowa
  • Teatr ognia

Baza noclegowa

Dysponujemy 100 miejscami noclegowymi (w układzie rodzinnym). Pokój dla Pary Młodej GRATIS!. Cena za miejsca noclegowe gości podlega negocjacji.


Zasady rezerwacji

Warunkiem dokonania rezerwacji terminu wesela jest:

  • dokonanie zgłoszenia rezerwacji (e-mail lub telefonicznie) zawierającej: oznaczenie osoby dokonującej rezerwacji (Klient), adres, telefon kontaktowy, e-mail, data imprezy, przybliżoną liczbę uczestników
  • podpisanie umowy o zorganizowanie przyjęcia weselnego